Yeni Üyelik   Şifremi Unuttum
Areka Çiçekçilik
Adres : Kemal Doğu Şişli/İSTANBUL
Cep : 0544 652 71 43 Tel : 0212 231 80 94 - 0212 233 37 95 Faks : 0212 231 80 95
Yardım

ALIŞVERİŞİM NE KADAR GÜVENLİ?
Mağazamız Garanti Bankası ile bütünleşik olarak çalışır. Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişler Türkiye de e-ticaretin öncüsü Garanti Bankası güvencesi altındadır.

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır.Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte , bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.Sanal alışveriş hizmeti veren firmalar , kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için yaygın olarak SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kullanmaktadırlar. Böylece kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin baska bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenir. Böylece kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Garanti Bankası sistemini kullanan firmalar müşterinin kredi kartı bilgilerini görmezken Garanti Bankası da yapılan alışverişin içeriğini bilmez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internert üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.


MAĞAZANIZDA HANGİ KREDİ KARTLARI GEÇERLİ?
Mağazamızda herhangi bir bankaya ait Visa, Master yada Diners tüm kredi kartları geçerlidir.


ONLİNE SİPARİŞ VERİRKEN MAĞAZANIZA ÜYE OLMAM GEREKİYORMU?
Mağazamızdan sipariş verirken üye olmanıza gerek yok. Üye olmadan hızlı ve kolayca sipariş verebilirsiniz.


SİPARİŞİMDE İLAVE YOL ÜCRETİ ÖDÜYORMUYUM?
Ürünlerimize yol ücretleri dahildir. İlave yol ücreti ödemiyorsunuz.


TESLİMAT ŞARTLARI NELERDİR?
Mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünlerin birebir aynısı yapılır ve teslim edilir.
Siparişlerinizi haftanın yedi günü saat 09:00-20:00 saatleri arasında verebilirsiniz. (Bu saatler dışında verilen siparişler ertesi güne aktarılır)
Özel günlerde (sevgililer günü, anneler günü vs.) yoğunluk nedeniyle teslimat saatinde gecikmeler olabilir.

Teslim esnasında alıcı yok ise;
Teslimat yeri ev adresi ise kapı komşularına veya varsa apartman/site güvenliğine ya da görevlisine/kapıcıya bırakılır.
İşyeri ise kişinin yerinde olmaması halinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
Hastahanelerin, işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir.


TESLİMAT YERLERİ
Sitemizde görmüş olduğunuz ürünlerimizin tümü İstanbul ilinin birçok bölgesine gönderilir. İstanbul dışındaki illere (Ankara, İzmir, Bursa vs.) sipariş verecekseniz "İstanbul Dışına Sipariş" bölümünü kullanın.


GARANTİ ŞARTLARI
Areka Uluslararası Çiçekçilik olarak tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.Ayrıca sanal mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup birebir resmine bakılarak hazırlanır ve aynısı gönderilir.


İADE ŞARTLARI
Çiçekler dayanıksız tüketim malları olduğundan dolayı iade alınamaz veya değiştirilemez.Areka Uluslararası Çiçekçilik olarak tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.


BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

GARANTİ BANKASI
Şube: Halaskargazi Şb. (701)
Hesap Sahibi: Kemal Doğu 

Hesap No: 6641835

IBAN:TR85 0006200070100006641835